Ett fritt liv

En trygg assistans

Ett varmt bemötande

Kontakta LaVita Assistans i
Järfälla, Stockholm

Har ni frågor eller funderingar angående personlig assistans, vår övriga verksamhet eller behöver komma i kontakt med oss så slå gärna en signal!

LaVita Assistans AB

Riddarplatsen 36, 7 tr.
177 30 JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50

 

Bild på Conny Malmer, VD

Conny Malmer

VD
info@lavita.nu


 

  Kundansvar och bemanning

Bild på Denise Berglind, kundansvarig & bemanning

Denise Berglind

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 91
denise@lavita.nu

Läs mer om Denise här

Bild på Robert Metz, kundansvarig & bemanning

Robert Metz

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 92
robert@lavita.nu

 

Bild på Gabriela Caligari, kundansvarig & bemanning

Gabriela Caligari

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 98
gabriela.caligari@lavita.nu
Bild på Sozan Hull, kundansvarig & bemanning

Sozan Hull

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 85
sozan.hull@lavita.nu

 

  Ekonomi & Administration

Bild på Agne Adriusyte, ekonomiansvarig

Agne Andriusyte

Ekonomiansvarig
08-580 211 98
agne@lavita.nu

Bild på Anna Haglund, Löneansvarig

Anna Haglund

Löneansvarig
08-580 211 94
anna.haglund@lavita.nu

 


  Frånvarande

Anna Årmarker, Kundansvarig & Bemanning, Tjänstledig

Anna Årmarker

Kundansvarig & Bemanning
Tjänstledig

Bild på Cecilia Pedersen, Löneansvarig, Föräldraledig

Cecilia Pedersen

Löneansvarig
Föräldraledig

 

 

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies